За п’яну їзду золотонісця оштрафували на 51 000 гривень

За публічного обвинувачення Золотоніської окружної прокуратури Золотоніським міськрайонним судом Черкаської області визнано винним місцевого жителя у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 2861  КК України). Про це повідомив керівник Золотоніської окружної прокуратури Тарас Черненко.

У суді прокурором доведено, що обвинувачений у жовтні минулого року керуючи автомобілем марки «HONDA ACCORD» в стані алкогольного сп’яніння, рухаючись по одній з вулиць м. Золотоноша, порушив вимоги Правил дорожнього руху України, у зв’язку чим допустив зіткнення з автомобілем марки «ВАЗ 21130», в результаті чого водій та пасажир цього автомобіля отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

Суд врахував добровільне відшкодування шкоди потерпілим, щире каяття та засудив водія до покарання  у виді штрафу у розмірі трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 51 000 грн. та позбавив його права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.

Наразі Золотоніською окружною прокуратурою вивчається законність прийнятого судом рішення щодо міри покарання злочинцю.

Previous post Уманчанин з автомата застрелив зятя, а тоді застрелився сам
Next post За убивство товариша по чарці черкащанин відсидить вісім років

Добавить комментарий