За підтримку ворога жительці Сміли загрожує 5 років тюрми

Деталі

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жительки Сміли, яка підтримувала у соціальних мережах російських окупантів і їх збройну агресію проти України.
Про це повідомляють в обласній прокуратурі.
«Під час слідства встановлено, що обвинувачена з мотивів несприйняття діючої української влади та схвалення політики країни-агресора розмістила на особистій сторінці в забороненій соціальній інтернет-мережі «Одноклассники» ряд публікацій, у яких міститься вихваляння, виправдовування, визнання правомірною збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році», – розповідають у прокуратурі області.
І наголошують, санкцією ч. 2 ст. 436-2 КК України за такі дії передбачено покарання до 5 років обмеження волі або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.
«Жоден випадок допомоги окупантам та підтримка їх злочинних дій на території України, зокрема, і в соціальних мережах, не залишиться поза увагою правоохоронних органів та такі особи будуть притягнуті до передбаченої законом кримінальної відповідальності», – підсумовують в обласній прокуратурі.

scroll back to top

Previous post Сміляни отримають підвищені платіжки за водопостачання у липні
Next post Смілянські підприємства отримають два екскаватори

Добавить комментарий