За вихідні на Черкащині виявили шістьох порушників міграційного законодавства

Працівники Звенигородського відділу Управління ДМС у Черкаській області у суботу на місцевій автостанції виявили 29-річного громадянина Республіки Молдова. Іноземець понад півтора року перебуває в Україні, набувши статусу нелегального мігранта. За цей час встиг знайти кохання та готується стати батьком. Його притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та наклали штраф у 1700 грн. Відповідно до рішення про примусове повернення, виїхати з України іноземець мусить до 24 жовтня 2021 року, аби згодом мати змогу повернутися. Інформує Міграційна служба Черкаської області.


59-річного громадянина республіки Узбекистан примусово повертають до країни громадянської належності працівники Монастирищенського сектору Управління ДМС у Черкаській області. Іноземець протермінував дозволений строк перебування в Україні. За порушення відповідатиме за ст. 203 КУпАП, сплатить штраф у 2550 грн та зобов’язаний виїхати з України протягом місяця.
А от 44-річна громадянка Республіки Молдова за порушення міграційних правил відбудеться штрафом у 2550 грн відповідно до ст. 203 КУпАП.

Примусово повернеться додому протягом місяця і 53-річна громадянка Російської Федерації, яку виявили працівники Корсунь-Шевченківського відділу Управління ДМС у Черкаській області. За перевищення дозволеного строку перебування в Україні іноземку притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та наклали штраф у 1700 грн.

Двоє громадян України, які запросили в Україну іноземців і надали їм жилу площу, сплатять штраф відповідно до ст. 205 КУпАП за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців.

Нагадаємо, що на Черкащині до 01 жовтня 2021 року триває оперативно-профілактична операція «Мігрант», в межах якої міграційники перевіряють дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України. Про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства можна повідомити Міграційну службу за допомогою електронного сервісу «Повідомити про ймовірне порушення міграційного законодавства» → https://dmsu.gov.ua/services/migrant.html.

Previous post Представники Жашківської міської ради – переможці Всеукраїнської спартакіади з волейболу | Новини Жашківа
Next post Точний час: цікавинки про елітні годинники та сімейні реліквії (Фото)

Добавить комментарий