Заборонити діяльність московської церкви просять черкаські депутати

Деталі

 

 

У Черкасах депутати міської ради звернулися до Ради національної безпеки і оборони та до Верховної Ради з проханням пришвидшити розгляд законопроєкту про заборону діяльності церков та інших релігійних організацій, які підпорядковуються Московському патріархату та несуть загрозу національній безпеці України.
Як повідомляють у Черкаській міськраді, таке рішення підтримали 34 депутати.
«В Україні продовжує свою діяльність по суті своїй – розгалужена всеукраїнська розвідувально-диверсійна структура, яка всі ці роки працювала і продовжує працювати на користь путіна – російська православна церква в Україні. Багато фактів свідчать про те, що діяльність московської церкви підриває територіальну цілісність, соборність та державність України, спрямована на підтримку геноциду українського народу і несе пряму загрозу життю, здоров’ю, безпеці, честі та гідності українців», – йдеться у зверненні.
Тож, наголошують черкаські депутати, від імені міської територіальної громади звертаємося до з пропозицією розглянути проєкт про внесення змін до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», прийняття якого заборонить діяльність Української Православної Церкви Московського патріархату та інших релігійних організацій, які входять до структури і є частинами релігійної організації, керівний центр якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України.
«Усвідомлюючи свою відповідальність перед виборцями, вважаємо неприпустимим подальше існування та діяльність УПЦ МП в Україні. Наголошуємо, що саме така активна патріотична позиція державної влади усуне загрози російського втручання у внутрішні справи України, забезпечить єдність українського суспільства і держави у протистоянні агресору і стане вагомим фактором майбутньої перемоги», – наголошують черкаські депутати у своєму зверненні.

scroll back to top

Previous post «І синьо-жовтий прапор знову замайорить там, де він має бути по праву», – Валерія Бандурко
Next post Поліція області працює в посиленому режимі

Добавить комментарий