Загинув у полоні: у Черкасах попрощалися із професійним військовим | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Минулої п’ятниці, 15 вересня, у Черкасах попрощалися із професійним військовим, який загинув у російському полоні, 43-річним Дмитром Турушевим.

Про це інформує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Дмитро Турушев свідомо обрав професію військового. Після закінчення школи №27 отримав освіту у Одеському інституті сухопутних військ. Після закінчення служив в одній з частин м. Кіровоград (нині м. Кропивницький). Після звільнення в запас у 2003 році, працював у різних сферах. У 2014 році повернувся до лав ЗСУ, брав участь у бойових діях у Луганській і Донецькій областях. Мав низку відзнак за службу.

З початком повномасштабного вторгнення росіян добровільно прийшов у військкомат, служив у танковій бригаді. У червні 2022 року майор Дмитро Турушев під Ізюмом потрапив до полону. 17 серпня життя воїна обірвалося у російському полоні. Він загинув у Мордовії.

Previous post Александр Андриевский: «Нам всегда непросто играть с «Ворсклой». Это достаточно сильный, неудобный соперник» (18 сентября 2023 г.) — Новости футбола
Next post У Золотоніському районі подружжя потрапило до лікарні, отруївшись грибами | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий