Захисників привітали з річницею створення їхньої військової частини

Деталі

Напередодні Дня Збройних Сил України голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Яненко відвідала військовослужбовців і привітала з річницею створення військової частини, де вони служать.

 

Як повідомляють у Черкаській РВА, очільниця нашого району вручила захисникам відзнаки районної військової адміністрації — маленькі символи великої подяки кожному, хто служить Україні.
«Честь. Відвага. Міць. Ці слова сьогодні звучать особливо. Вони про тих, хто щодня стоїть на передовій нашої свободи, захищає країну, наші домівки, наш спокій і наше майбутнє. Ці люди — приклад стійкості, професіоналізму та любові до Батьківщини», — говорить пані Валерія.

 

Сьогодні, додає вона, як ніколи, розумієш: сила армії — це не лише зброя чи техніка. Сила армії — це люди. Ті, хто з першої хвилини стає щитом для всієї держави. Ті, хто виконує свою місію професійно, спокійно і впевнено, попри всі виклики.
«Щиро дякую всім підрозділам Збройних Сил України: Сухопутним військам, Повітряним силам, Військово-Морським силам, артилерії, силам спеціальних операцій, теробороні, медикам, зв’язківцям, саперам, інженерам, логістам та кожному, хто щодня робить усе можливе й неможливе, аби ми жили під мирним небом. Бажаю всім воїнам незламного здоров’я, міцного тилу та Божого благословення. Ми віримо у вас. Ми вдячні вам. Ми пишаємося вами», ¬- підсумовує голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Яненко.

scroll back to top

Previous post Діти захисників — на оздоровленні в «Артеку Прикарпаття»
Next post У Смілі народилися 22 малюки за місяць

Добавить комментарий