Деталі
В області, у День Сухопутних військ, вручили нагороди військовим від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
Про це повідомляє голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
«Мав честь вручити відзнаки нашим військовим від Верховного Головнокомандувача Валерія Залужного», – говорить пан Ігор.

І додає, сил і стійкості в битві за Україну, ми зобов’язані перемогти в пам’ять про наших полеглих захисників і захисниць, а також усіх українців, чиї життя забрали російські окупанти.
«Слава Сухопутнім військам ЗСУ. Це гордість і міць українського війська. Щодня вони женуть ворога з нашої землі. І дарують нові світанки нашій країні. З вашим днем, воїни Сухопутних військ!», – підсумовує голова ОВА Ігор Табурець.

