Залужний привітав з Днем народження генерала Шапталу, уродженця Костянтинівки

Деталі

 

 

Нашого земляка – начальник Генерального штабу ЗСУ Сергія Шапталу, який родом з села Костянтинівка, привітав з Днем народження його друг, Головнокомандуючий Збройними Силами України Валерій Залужний.
Спільна світлина обох захисників розміщена на сторінці Головнокомандуючого ЗСУ у ФБ.
«Нам ще буде дуже важко, але точно вже ніколи не буде соромно. Щасливий, що в цьому житті та під час війни Ви були поруч зі мною, людина для якої Україна справді понад усе.
З Днем народження, Друже! Віримо в краще. Ми його вже заслужили», – йдеться у вітання Валерія Залужного, під яким тисячі українців також залишають свої щирі привітання і побажання.
Як повідомляють у Балаклеївській сільській раді, до якої входить село Костянтинівка,
Сергій Шаптала народився 5 лютого 1973 року, майбутній генерал-лейтенант ЗСУ, Герой України навчався в Костянтинівській загальноосвітній школі.
«Бойової наснаги Вам, перемоги на всіх фронтах. Доземний уклін, подяка за Вашу відданість Україні! Віримо і довіряємо! Безмежно вдячні за захист! Слава Україні!», – такими словами вітають свого генерала його земляки.
До речі, у жовтні 2022 року начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала увійшов до списку 25 найвпливовіших українських військових.

scroll back to top

Previous post Для відновлення вегетації озимим поки не вистачає тепла
Next post Черкаські рятувальники отримали пожежну машину від благодійників — Новини Черкащіни

Добавить комментарий