Заступниця мера розповіла, скільки дітей навчаються очно в Черкасах — Новини Черкащіни


28 травня 2023, 11:21

Нині в Черкасах на очній формі навчаються близько 40 % школярів. Ще 30 % – на змішаній.

Про це під час прямого ефіру у студії “18000” заявила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

За її словами, такий показник – один із найкращих в Україні. Водночас зараз мерія ставить перед собою завдання до 1 вересня облаштувати ще більше шкільних укриттів.

– Ми говоримо і про облаштування нових укриттів, і про збільшення площі тих, які є. Якщо є 100 квадратних метрів, це може бути одна кількість дітей, якщо розширяємо максимально і можемо вмістити 300-400 дітей, ми маємо це зробити. У низці шкіл ці роботи вже почалися, деякі ще на етапі де проєкт, тендерні процедури. Ставимо завдання собі за літо поставити в цьому крапку і де це можливо зробити, виконати ці роботи, – сказала Чубіна.

Навчальний рік, що минає, вона назвала складним.

Заступниця мера подякувала освітянам за роботу у складних умовах: під час блекаутів та повітряних тривог.

– Коли 1 вересня ми говорили з батьками, що очне навчання має бути присутнім, нас підтримував дуже малий відсоток. Але коли ми зробили цей зріз після кінця першого семестру, показник був значно іншим, діаметрально протилежним. У цьому велика заслуга кервників навчальних закладів, які змогли оргнізувати роботу. Місто допомогти з облаштуванням укриттів, батьки побачили, що в школах реагують на повітряні тривоги, максимально контролюють безпеку, – сказала Анастасія Чубіна.

Джерело

Previous post Авто розірвало навпіл: на виїзді з Черкас трапилась жахлива ДТП (фото) — Новини Черкащіни
Next post На Черкащині поновлюють розмітку на «Дорозі Єдності» — Новини Черкащіни

Добавить комментарий