Завершено ще один етап благодійного марафону — Новини Черкащіни


23 червня 2024, 17:59

Сьогодні у центрі Сміли, у затінку крислатої катальпи на бульварі імені графів Боборинських, знову лунали дзвінкі дитячі голоси: то тривав благодійний марафон юних вихованців студії естрадного вокалу «Ерідан», якою керує Віталій Кононенко. Донатили для 110-ої окремої механізованої бригади, яка нужденна у коштах для ремонту автомобільної техніки.

Серед головних і незмінних учасників благодійної акції — юне смілянське обдарування, лауреат і переможець багатьох престижних конкурсів Олексій Кашніков. Його тато також служить у лавах ЗСУ, а от матуся — Галина Дашковська — разом із Валерієм Кононенком і Оксаною Самборською є так само незмінними організаторами і модераторами цих заходів.

У виконанні Олексія Кашнікова, Вікторії Чубенко, Анастасії Майзель, Катерини Карданець, Софії Варич, Кристини Манукян, Ані Сушинської лунали патріотичні українські пісні. Співав також і сам Віталій Кононенко.

Але у програмі був не лише вокал. Просто неба було відкрито дегустацію лимонадів «Сам собі бармен», де кожен бажаючий міг приготувати прохолодний напій на власний смак. Крім того, діяв майстер-клас із розфарбування гіпсових виробів, які люб’язно надали наші земляки-волонтери Євген і Юлія Понтови. А насамкінець було розіграно безпрограшну лотерею та її головний приз — гамак для відпочинку. Усім військовим, котрі траплялися на бульварі, юні сміляни дарували маленькі обереги зі словами: «Повертайтеся живими!»

У підсумку сьогодні було зібрано близько 10,5 тисяч гривень. Але організатори разом з учасниками не зупиняються, оскільки потрібно зібрати ще, тому вони закликають усіх долучатися і перераховувати на банку

https://send.monobank.ua/jar/4CgnQHQfk

5375 4112 1441 1642

А благодійний марафон триває, наступного тижня ми почуємо голоси наших талантів у різних велелюдних локаціях нашого міста та за його межами.

Олександр Слєпцовський, фото автора

Джерело

Previous post На семінарі обговорили необхідність створення детальних програм відновлення за участю громадськості — Новини Черкащіни
Next post Так званому «судді верховного суду лнр», повідомлено про підозру у державній зраді | Кримінальні новини

Добавить комментарий