Завершилося стажування першої зміни школярів у органах місцевого самоврядування — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

17.11.2023

Протягом двох тижнів активна учнівська молодь ознайомлювалася з роботою 10 департаментів Черкаської міської ради.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

У департаменті освіти та гуманітарної політики учні детальніше ознайомилися із діяльністю міських закладів освіти, культури та спорту. Зокрема, в управлінні культури вони відвідали мистецькі школи та дізналися, як відбувається організація міських заходів. Разом із працівниками управління освіти завітали до дитячих садочків та шкіл міста. Також фахівці відділу молоді та національно-патріотичного виховання розповіли про основи зброєзнавства, мінно-вибухової безпеки, тактичної медицини тощо. А у відділі іміджевих проєктів вони дізналися про імідж та промоцію міста, ведення соціальних мереж органу місцевого самоврядування та розробку сувенірної продукції.

У департаменті охорони здоров’я та медичних послуг стажери ознайомилися з основними принципами його роботи, відвідали міські медичні заклади, поспостерігали за роботою лікарів та особисто з ними поспілкувалися.

У департаменті фінансової політики дітям розповіли про систему формування та розподілу бюджетів як на міському, так і на обласному та загальнодержавному рівнях, а також про складні фінансові питання на прикладах нашого міста. Окрім того, обговорили і громадський бюджет, і фінансування шкіл, і багато інших цікавих питань.

Нагадаємо, що з 20 листопада друга зміна школярів розпочинає своє стажування. Ті діти, які наберуть найбільшу кількість балів за результатами стажування, спробують себе на посаді міського голови, а також запропонують ідеї для розвитку і модернізації місцевого самоврядування. Пʼять учнів, які представлять найкращі ідеї, зможуть постажуватись закордоном.

Previous post Прозорість і підзвітність, – Антон Царюк про пріоритети у відновленні постраждалого будинку в Умані (ФОТО) — Новини Черкас за сьогодні
Next post У районі облаштували ще одне укриття

Добавить комментарий