Зевс – переплетіння античної міфології та реальності | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Ім’я Зевс широко відоме і популярне ім’я. У Стародавній Греції Зевс — це був найголовніший бог, правитель над людьми і над богами. У його владі була сама природа. Він міг посилати дощ і викликати громи та блискавки. Люди благали його про врожай. Греки вірили, що завдяки Зевсу у світі встановився порядок. Для греків це був батько, який дав мир і добро на Землі.

Основний персонаж грецької міфології

Греки бачили Зевса чоловіком середніх років. У нього було мужнє обличчя, сильне тіло і довга борода. За характером він був суперечливим. Це був справжній лідер. За ним слідували і йому підпорядковувалися. Крім того, вважалося, що Зевс був героєм-коханцем. Він любив жінок-богинь і звичайних земних жінок. У нього було багато дітей. Одружений він був офіційно тричі. Крім цього, у нього було багато коханок. Щоб завоювати серце деяких із них, він приймав різні образи. Він навіть міг перетворитися на дощ.

Історія народження Зевса прописана в легендах. Вважається, що він з’явився на світ від титанів Кроноса і Реї.

Його батько став пожирати всіх своїх дітей, як дізнався, що хтось відбере його владу. Зевса доля оберігала від цього. Його мати Рея, підсунувши Кроносу камінь замість немовляти, втекла разом із Зевсом на острів Крит. Вона залишила хлопчика в одній із печер. Тут його годувала своїм молоком коза Амалфея, а його вихованням займалася німфа. Коли хлопчик плакав, критські вартові стукали ч свої щити, тож Кронос не міг чути цього плачу. Після того, як хлопчик виріс, він вирішив за всяку ціну повалити Кроноса і випустити на волю братів і сестер. Він приготував особливий напій. Рея подала його своєму чоловікові. Випивши його, Кронос став відригувати проковтнутих немовлят. Вони вийшли вже дорослі. Після цього почалася Титанхомонія — десятирічна війна богів і титанів. Зевсу довелося досить складно перемогти Кроноса. Але завдяки допомозі однооких циклопів і сторуких велетнів, боги перемогли. Владу над світом було поділено між трьома братами: Зевсу дісталося правління небом, Пойседону — морською стихією, а Аїду — підземним царством.

Компанії та підприємства

В уявленні кожного Зевс асоціюється з чимось сильним, могутнім і величним. У сучасному світі ім’я Зевс досить популярне, про це розповідають на сайті https://whoiszeus.com.ua/. Багато компаній та організацій України беруть собі цю назву:

  • Організація забезпечення безпеки «Зевс»: надання охоронних послуг.
  • Ювелірна організація Зевс, яка займається торгівлею ювелірними виробами.
  • Зевс-Тревел: організація, яка надає туристичні послуги.
  • ТОВ «Зевс»: організація, яка займається поставками, ремонтом вантажопідйомної техніки різних виробників.

Серіали та фільми

Багато фільмів і серіалів присвячені великому Богу:

  • Битва Титанів: син Зевса Персей не зміг захистити власну сім’ю від Аїда. Тепер він вирішує вступити в небезпечну місію, щоб перемогти злого і мстивого Аїда.
  • Гнів Титанів: Персей переміг Кракена. Після цього минуло вже 10 років. Персей живе спокійним життям і виховує свою дитину. У цей час триває війна між титанами та богами. Боги ослабли, тому Персей наважується допомогти їм.
  • Війна Богів: Безсмертні. У цьому фільмі головним героєм є Тесей. Він бореться з титанами та виступає на боці богів.
  • Аргонатси: нова легенда. Комедія 2023 року. Вона пов’язана з давньогрецькими богами.

Персі Джексон і викрадач блискавок. У цьому фільмі хлопчик дізнається, що є сином богів. Він у супроводі сатира та доньки Афіни наважується на небезпечну подорож, щоб примирити богів. Режисер Кріс Коламбус. Сюжет заснований на книзі «Персі Джексон і Викрадач блискавок».

Партнерський матеріал

Previous post На Монастирищині попрощалися із загиблим військовим | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Черкащині збувач амфетаміну проведе за ґратами 8 років

Добавить комментарий