Жашківський спортсмен Ярослав Черниш став переможцем Чемпіонату світу з футболу | Новини Жашківа

Щиро вітаємо з новою перемогою керівника гуртка «Легка атлетика» Жашківського ДЮКФП Жашківської міської ради Ярослава Олександровича Черниша, який у складі паралімпійської збірної України з футболу здобув золоті медалі на чемпіонаті світу 2022 з футболу серед гравців з вадами ОРА (опорно-рухового апарату), який проходив в іспанському місті Салоу.

У попередніх матчах турніру синьо-жовті здобули три перемоги й посіли першу сходинку у групі D. Потім у чвертьфіналі збірна України впевнено обіграла Ірландію (5:1), а в півфіналі з аналогічним рахунком здолала команду США (5:1).

15 травня у фіналі українці перемогли Іран (1:0).

У складі паралімпійської збірної України з футболу на форумі виступали: Костянтин Симашко, Богдан Дембік, Іван Доненко, Ярослав Черниш – багаторазовий призер чемпіонатів України зі штовхання ядра та футболу серед паралімпійців., Артем Шеремет, Сергій Беденок, Станіслав Подольський, Артем Красильников, Віталій Трушев, Богдан Кулинич, Іван Шкварло, Віталій Романчук, Олег Лень. Тренери – Сергій Овчаренко і Тарас Дутко.

Українська збірна серед гравців із вадами опорно-рухового апарату незмінно поверталася з медалями з 11 останніх світових форумів. У тому числі синьо-жовті є переможцями п’яти мундіалів (2001, 2003, 2009, 2013, 2017). Цей трофей став шостим!

Тож вітаємо паралімпійську збірну України з футболу та зокрема нашого земляка Ярослава Черниша. Пишаємось і бажаємо нових перемог!

Previous post Який бізнес вже переїхав на Черкащину? — Новини Черкащіни
Next post “Не треба загравати з Путіним, з Гітлером вже загравали”. Пророче інтерв’ю Кравчука, яке раніше не публікувалось

Добавить комментарий