Зі скандалом обрали директора обласного драмтеатру

Деталі

 

 

У Черкасах зі скандалом обрали директора академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Новим очільником мистецького закладу став Руслан Паскалов, підприємець та працівник обласної філармонії.
Претендентами на посаду директора театру, окрім Руслана Паскалова, були ще 5 осіб –нинішній директор Петро Ластівка, Роман Бурлаков, заступник директора драмтеатру, Наталія Мамалига, актриса цього театру та співачка, Володимир Єфімов, колишній керівник Черкаського Палацу культури «Дружби народів» та театру в Кропивницькому та Олександр Давиденко, ексочільник управління інспектування Черкаської міської ради.
Все, що відбулося, колектив драмтеатру назвав ганьбою.
«Від імені колективу Черкаського драматичного театру, заявляю, що рішення комісії конкурсу про обрання директора-художнього керівника нашого театру, яке було оголошено є звичайнісіньким договорняком, підлаштованим владою області», – говорить відомий актор Олександр Гуменний.
Чому ми так вважаємо, уточнює він. Тут, наголошує, проста арифметика – з 9 членів комісії 3 підтримані і висунуті колективом театру, 6 – від влади.
«За результатом голосування голоси були віддані таким чином: 3 за Петра Ластівку, якого підтримує колектив, а 6 за Руслана Паскалова. Совпадєніє? Не думаю! Навіть не уявляю, чим могла вразити комісію програма Паскалова, який навіть уявлення не має, що таке театр й до того ж не володіє українською мовою», – обурюється Олександр Гуменний.
І додає, цікаво було б почути відповідь від членів комісії за якими критеріями відбувався вибір.
Водночас заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко, який брав участь в роботі конкурсної комісії, заявив ЗМІ, що «комісія 6 голосами обрала людину, яка немає поняття про театр, кволо і непереконливо представила свою програму, ледь розмовляє українською, має будівельну освіту, колись керував господарським відділом обласної філармонії».
Роман Сущенко назвав те, що сталося ганебною перемогою влади.
Між тим Руслана Паскалова на посаду директора обласного драмтеатру має ще затвердити сесія обласної ради.
А в облдрамтеатрі не будуть миритися з таким рішенням конкурсної комісії і, за словами Олександра Гуменного, збирають збори всього колективу театру, де й буде вирішено, як діяти далі.

 

 

scroll back to top

Previous post Синоптики прогнозують опади, посилення вітру та мороз
Next post Прокуратура змушує Балаклеївську ОТГ охороняти державну пам’ятку «Алея горіха чорного»

Добавить комментарий