Зіркові байкери представлять мотомаршрут Черкащиною | Новини Умані

5 серія всеукраїнського туристичного проєкту «Моя мотокраїна. Відомі українці рекомендують» стартувала 4 жовтня. Протягом трьох місяців зіркові байкери прокладають на мотоциклах туристичні маршрути у різних частинах України. В першому сезоні проєкту таких маршрутів буде п’ять: Київщиною, Черкащиною, Сіверщиною, замками Західної України та Закарпаттям.

4 жовтня байкери розпочали фільмування маршруту Черкащиною. Триватиме мандрівка 2 дні. Мотогід — байкер, засновник мотофестивалю «Тарасова Гора», актор Ашот Арушанов.

– Ідея створення проєкт «Моя мотокраїна» зародилася під час карантину. Літом 2020 року я сам подорожував байком різноманітними куточками України і зрозумів, що на жодному з вільнодоступних ресурсів не представлено детальних маршрутів саме для мотоциклів. Заручившись підтримкою Валерія Кришня – першого українця, який здійснив навколосвітню подорож на байку, ми розвинули ідею та починаємо мотомаршрути країною зі знімальною групою та зірковими колегами, які так само є частиною мотоциклетної культури, — розповів автор проєкту, лідер гурту «КОРАЛЛІ» Мишко Адамчак.

У проєкті візьмуть участьОлег Скрипка (лідер гурту ВВ),  Геннадій Попенко (актор, телеведучий, шоу-мен), Сергій Танчинець (лідер гурту Без Обмежень) та інші зіркові байкери.

Проєкт «Моя мотокраїна. Відомі українці рекомендують» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду.

Джерело: Про Все2

Previous post Черкаські школярі зібрали більше 40 тисяч гривень монетами по 25 копійок | Новини Умані
Next post Черкащанка в коробці з пластівцями знайшла частину ножа (ФОТО) | Новини Умані

Добавить комментарий