Змагання з футболу на перехідний кубок Жашківської громади пам’яті учасника бойових дій Сергія Пасічнюка | Новини Жашківа

  25 вересня у селі Бузівка відбулися змагання з футболу на перехідний кубок Жашківської громади пам’яті учасника бойових дій Сергія Володимировича Пасічнюка, який пішов добровольцем в зону АТО у грудні 2014 року, а 22 серпня 2015 року, при виконанні бойового завдання, підірвався на ворожій міні та загинув смертю хоробрих. На знак вшанування пам’яті героя-земляка в Бузівці цьогоріч  започаткували футбольний турнір, ініціаторами та співорганізаторами проведення якого стали місцеві жителі Ігор Полянський, Віктор Музика та Олександр Слухай. Долучились до організації заходу і староста села Олександр Фуркало, місцеві підприємці, депутати Жашківської міської ради і відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

   У змаганнях взяли участь збірні команди Жашківської громади, Ставищ, Тетієва та Маньківки.  За підсумками зіграних матчів, перемогу святкувала команда із Тетієва, ІІ місце – у збірної Жашківської громади, ІІІ посіли маньківчани. Кращим воротарем турніру став Василь Баленко (Маньківка), кращим бомбардиром – Олександр Рижук (Тетіїв), кращим гравцем – Віктор Музика (Жашківська громада). Переможці та призери були нагороджені медалями і статуетками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради, а головний трофей змагань,перехідний кубок пам’яті Сергія Пасічнюка, – поїхав до Тетієва.

Приємним завершенням заходу стало частування від організаторів.

Previous post Поблизу Черкас не розминулися дві автіки: троє осіб травмувалися — Новини Черкащіни
Next post Представники Жашківської міської ради – переможці Всеукраїнської спартакіади з волейболу | Новини Жашківа

Добавить комментарий