Знаходять памперси, посуд і свіжі буряки: черкасців просять не викидати непотріб у каналізацію

Аварійних викликів щодо забитої каналізації у Черкасах побільшало вдвічі за останній рік. Усе через недбалість людей, які викидають до стоків непотріб, розповів Суспільному виконувач обов’язків начальника дільниці водовідведення Олег Кравець.

Аби запобігати аваріям, бригади Черкасиводоканалу проводять профілактичні роботи на каналізаційному колекторі. 10 серпня відкачували стоки по вулиці Героїв Дніпра. Чистили лінії до будинків, пояснив бригадир Іван Боровик.

За словами виконувача обов’язків начальника дільниці водовідведення Олега Кравця, нині проводять профілактичні роботи:

“Машина дає під тиском воду, шланг просувається вперед і розмиває труби. Все, що там знаходиться, вимивається у колодязь, а потім машина відкачує стоки. У мережах накопичується сміття. Омережі з’являється все: від памперсів до посуду. Було таке, що ми навіть свіжі буряки витягували”.

На виклики виїжджає аварійна бригада, додав Олег Кравець. Якщо рік тому в середньому було 8-10 виїздів, то зараз 16-17, зазначив він.

Ще одним чинником частих аварій чоловік називає зношені лінії. Каже, вони не замінювалися останні 60 років:

“Бзараз замінюємо по можливості, але це великі кошти, потрібно багато спеціальної техніки, багато людей. Мабуть, водоканал не в змозі сам все це зробити, тому що ми і ціни мінімальні ставимо зараз за водопостачання і водовідведення, і без допомоги міськвиконкому навряд зможемо все виконати”.

Такі профілактичні роботи на колекторі, зі слів фахівців, проводять щомісяця.

Previous post Росіяни розповсюдили черговий фейк про Черкаси
Next post Черкаські спортсмени допомогли розвантажити 20 тонн гуманітарної допомоги

Добавить комментарий