Зроблять вбиральні, навіси від сонця, рятувальні пости та душові: як облаштують пляж «Дахнівський» — Новини Черкас за сьогодні

У Черкасах тривають роботи із облаштування комунального пляжу «Дахнівський». Сьогодні відбулася робоча нарада за участі секретаря Черкаської міської ради Юрія Тренкіна, депутатів міської ради, представників КП «Дирекція парків» і КП «Благоустрій», а також відділу екології департаменту ЖКК, підрядника та проектанта. Про це повідомили на сайті ЧМР.

Під час зустрічі учасники розпланували подальші заходи щодо будівництва пляжу та розпланували коригування, які потрібно внести до робочого проекту. Зокрема, запропонували облаштувати зелені зони, зони для барбекю, облаштувати сучасний дитячий майданчик та велику парковку.

Окрім того, на цьому пляжі, як і на трьох вже збудованих комунальних («Митницькому», «Казбетському» і «Соснівському»), зроблять вбиральні, встановлять навіси від сонця, рятувальні пости та душові. Найближчим часом планується проведення рекультивації піску.

«Загальна протяжність цього пляжу – 800 м. Будівництво буде розбите на три черги. Цьогоріч плануємо зробити першу частину. Для цього доведеться додатково виділити кошти в цьому році, щоб роботи не зупинялися. У наступному році роботи із будівництва цього пляжу будуть продовжені. На ці цілі потрібно буде передбачити кошти у бюджеті Черкас на 2022 рік», — прокоментував секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Previous post Понад 200 тисяч черкащан вакцинувались від коронавірусу — Новини Черкасс
Next post ДТП у Черкасах: в одному із розтрощених авто було немовля, троє осіб постраждало (ФОТО) — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий