Бондаренко не каже, коли ВПО поселять у відремонтований покинутий садочок чи відремонтовану колишню поліклініку — Новини Черкащіни


03 серпня 2022, 22:07

Понад 20 тисяч переселенців офіційно зареєстровано в Черкасах, серед них більш як 6 тисяч дітей. Де вони проживають і які є альтернативи для їхнього поселення на триваліший термін, якої допомоги потребують українці, що змушені тікати від війни? Про це Вікторія Хамаза дізнавалась у міського голови Черкас Анатолія Бондаренка для телемарафону «Суспільне. Спротив». Також відео розмови можна дивитись на сайті Суспільне Черкаси.

«Жодна людина не залишиться без домівки, альтернативні варіанти шукаємо для всіх і будемо максимально забезпечувати житлом. Зараз плануємо зайнятись облаштуванням дитячої поліклініки для того, щоб там розмістити 200 осіб. Працюємо над тим, щоб людям було, де жити», — каже мер.

Мер повідомив, що влада все ще займається реконструкцією одного з колишніх дитячих садочків… Нагадаємо, про це раніше вже не раз звучала інформація…

Влада все ще планує робити реконструкцію будівлі колишньої дитячої поліклініки по вулиці Благовісна…

Мер порахував, що з харчуванням для «наших хлопців» захисників і з допомогою для ВПО влада всього витратила вже близько 9 мільйонів гривень.

– За яким принципом розселяли людей? – питає журналістка

– Обирати не приходиться, розселяли, де є місця. Зокрема, заселяли в гуртожитки вищих навчальних закладів, «Черкаситеплокомуненерго», технікумів, у школи і садки.

– Навідувалися в заклади? Перевіряли?

– Є проблеми, але стараємося максимально задовольняти потреби, – запевнив мер.

На запитання куди навідувався мер востаннє, він відповів, що не хочеться тривожити лишній раз людей…

На фото заступниця мера Анастасія Чубіна в перчатках зриває шпалерину зі стіни в садочку

Нагадаємо, як писав «Прочерк», покинутий дитсадок приводять до ладу ще з квітня… Про це інформували у владі.

Про бажання влади відремонтувати приміщення колишньої дитячої поліклініки для проживання там ВПО влада говорила ще минулого місяця.

Коли ж люди зможуть заселитися в садок чи колишню дитячу поліклініку з інтерв’ю мера залишилося незрозумілим.

Щодо побудови альтернативного житла для ВПО, то мер каже, що є така державна програма, як тільки буде можливість, житло будуть будувати на території колишнього військового полігону.

Джерело

Previous post На аукціонах з оренди комунального майна ціна зростає навіть під час війни — Новини Черкащіни
Next post Передати показники лічильників води «Черкасиводоканалу» можна через онлайн-сервіси — Новини Черкащіни

Добавить комментарий