Напад посадовця на відомого журналіста, суд закрив справу | Новони Черкащіни — огляд політики

Суд закрив кримінальну справу за фактом нападу та побиття посадовцем відомого місцевого журналіста Валерія Воротника.

Про це йдеться в ухвалі Соснівського суду Черкас.

Провадження закрито у зв’язку з відмовою потерпілим від приватного обвинувачення.

Напад було скоєно в лютому 2021 року, в приміщенні редакції телекомпанії «Антена», в центрі Черкас. Начальник Управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць, разом зі спільником, увірвалися в редакцію та скоїли напад на директора телекомпанії Валерія Воротника.

Нападники наносили журналісту удари кулаками та ногою. В результаті нападу, завдали потерпілому легкі тілесні ушкодження: перелом кісток носа, садини м’яких тканин обличчя та голови.

Спочатку слідство інкримінувало нападникам ч. 2 ст. 345-1 КК України (умисне заподіяння журналісту тілесних ушкоджень у зв’язку із здійснення ним професійної діяльності). Максимальне покарання до 5 років позбавлення волі.

Згодом, справу перекваліфікували із спеціальної статті на значно легшу, ч. 2 ст. 125 КК України (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень). Під час розгляду по суті, суд закрив провадження у зв’язку з відмовою журналіста від обвинувачення.

Відзначимо, що конфлікт виник після того як посадовець поширив відео телеканалу «Антена», прибравши «плашки» каналу, чим, на думку журналіста, порушив авторське право.

Джерело

Previous post На Золотоніщині через негоду на дорогу впало дерево (ФОТО)
Next post Десять черкащан отримали премії за розбудову молодіжної політики на Черкащині — Новини Черкасс

Добавить комментарий