Черкащанин Григорій Чуб переміг у змаганні з боїв на голих кулаках — Новини Черкащіни


05 жовтня 2021, 23:08

У турнірі з боїв на голих кулаках, які відбулися 2 жовтня в Одесі, переміг Черкащанин Григорій Чуб.

Ось як він розповів про себе і свою перемогу в соціальній мережі:

«2 жовтня це таки сталося. Але по традиції маленька історія.

Лютий 2010 року, я був студентом 4 курсу ННІ історії і філософії. Мені запропонували битися по правилам ММА на закритому турнірі в Києві. Хлопчина був дзюдоїстом, було важко битися проти борця, але тоді я його нокаутував. Це була остання моя перемога. Через пів року я зламав хребет (не в боях). Дві важкі операції, купа викинутих грошей, жалість до себе яка вбиває, затяжна депресія що граничила з божевіллям… Завдяки рідним і друзям я повернувся до життя. Мотивацією стала робота тренером в Sportclubsparta. А пізніше і в освітніх закладах міста.

І тут мені стукнуло в голову, блін класно було б помахатися в такому виді як «бої на голих кулаках». Від кількох організацій я отримав повідомлення на запрошення, прийняти участь або пройти кастинг. Від знайомих я чув, що я ненормальний, і з мене сміються люди.

Але бажання було ще сильнішим.

І от в місті Одеса я виступив в Лізі «Street fighting championship», і перемагаю свого вольового суперника по очках. План на бій я так і не виконав, за що отримав по самі горіхи від своєї команди, і не нокаутував свого суперника @vikinger.fight. Хлопець виявився дуже міцним і вольовим. Заважала дихалка, адже я набрав перед боєм +12 кг (захворів у відрядженні).

Дуже вдячний за віру в мене мого тренера, наставника і друга Володимира Лисенка, це наша з тобою спільна перемога».

Дякуючи всім, хто допомагав і вболівав за нього, Григорій Чуб також зазначив, що він став третьою людиною з Черкас, яка перемагає в кулачних боях.

Джерело

Previous post Черкащанин помер від отруєння грибами | Новини Умані
Next post На Черкащині поновлено нормативну грошову оцінку землі 205 населених пунктів — Новини Черкащіни

Добавить комментарий