Черкащанин виборов другу медаль на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

Черкащанин Григорій Вовчинський виборов другу медаль чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону.

Про це повідомляє пресслужба Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

У шведському місті Естерсунд триває чемпіонат світу-2023 з парабіатлону та лижних перегонів. Закінчаться змагання 29 січня. Медалі виборюють спортсмени з 19 країн світу.

У національній команді продовжує свої виступи Григорій Вовчинський, який родом з Драбівського району.  Учора спортсмен змагався у лижних перегонах, спринт вільним стилем. Григорій став срібним призером чемпіонату світу.

Нагадаємо, що першого змагального дня Вовчинський виборов бронзову нагороду у індивідуальних гонках.

Джерело

Previous post «Динамо» — «Рапид» (Вена) — 0:4. ВИДЕОобзор матча (25 января 2023 г.) — Новости футбола
Next post Безліміт на день: завтра Черкащина буде цілий день зі світлом | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області