Черкаська журналістка підписала контракт з прикордонниками — Новини Черкащіни


07 січня 2023, 22:34

Черкащанка Нінель Власенко пішла із журналістики, пройшла сертифікацію з тактичної медицини і підписала контракт з ДПСУ, розповідають у сюжеті від Державної прикордонної служби.

«Нінель виросла в родині військовослужбовців. Її батьки проходять службу в лавах Держприкордонслужби. Батько з 2014 року боронить країну від російського агресора. На фоні ескалації конфлікту на сході в 2014 році, Нінель вже тоді вирішила продовжити сімейну справу. Однак, батьки вмовили її опанувати цивільну професію.

Bez-imeni-19

Дівчина спробувала себе в журналістиці і їй це непогано вдавалося. Але повномасштабний напад російського агресора ще раз змінив наміри дівчини. Спочатку вона займалася волонтерською діяльністю, а згодом зрозуміла, що хоче бути ще більш корисною для своєї країни.

maxresdefault

Нінель пройшла сертифікацію з тактичної медицини, після чого підписала контракт з ДПСУ. Нині вона допомагає досвідченим інструкторам проводити теоретичні та практичні заняття з тактичної медицини для новоприбулих військовослужбовців. Дівчина каже, що не збирається полишати вибрану справу й вірить, що Україна дуже скоро Переможе. Важливо вірити й допомагати!» — йдеться в сюжеті Державної прикордонної служби України

111

Джерело

Previous post Вдень місцями невеликий сніг
Next post На Уманщині кінологи зі службовим собакою знайшли переселенця із Донеччини — Новини Черкащіни

Добавить комментарий