Черкаська спортсменка стала чемпіонкою України (ФОТО)

Черкаська спортсменка Ганна Позднякова стала чемпіонкою України у гонці критеріум серед молодших дівчат.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧОДА.

Дівчина проїхала 19,8 кілометрів. Загалом Черкаську область представляло 11 спортсменів комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2. Медалі на трасах виборювали спортсмени з Харкова, Донецька, Хмельницька, Кропивницького та Полтави.

Відкритий чемпіонат України в гонці критеріум з класифікацією на останьому фініші, відкритий чемпіонат України в змішанй командній гонці (естафета) та Всеукраїнські змагання (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата) відбувалися з 9 до12 вересня у Первомайську.

Джерело

Previous post Черкаські паралімпійці, які вибороли медалі в Токіо, отримали ордени «За заслуги»