«Черкаські Мавпи-Дніпро» здобули перемогу над дніпрянами

"Черкаські Мавпи-Дніпро" перемогли в першому матчі півфіналу проти  БК "Дніпро" з рахунком 97:98.

Про це йдеться на сайті клубу.

На старті матчу "Черкаські Мавпи-Дніпро"  повели 2:10. Зокрема це стало можливим завдяки серії влучних трьох від Ріслова та Марченк. Але дніпряни вже до кінця першої чверті відіграли відставання і повели в рахунку. А в другій десятихвилинці тільки продовжили нарощувати перевагу (27:22, 30:19).

Повернувшись з великої перерви підопічні Артема Сліпенчука продемонстрували більш впевнену і результативну гру. У третій ігровому періоді черкасці виконали 6 вдалих результативних спроб з 8 і зрештою взяли третю чверть (19:28). Вирішальною стала остання чверть. "Черкаським Мавпам-Дніпро" вдалось максимально наблизитись в рахунку до опонентів. Роковою стала результативні підбирання та передача від Еріка Буна Олександру Тіщенку, влучний базер якого приніс Мавпам перевагу в +1 очко. Остання атака Дніпра не зрівняла рахунку і матч завершився перемогою черкаських Мавп. БК "Дніпро" — "Черкаські Мавпи-Дніпро" — 97:98.

Найрезультативнішим гравцем першого матчу півфінальної серії став Ерік Бун, який оформив дабл-дабл набравши 24 очки та 14 передач, а також додавши 3 перехоплення. Кирило Марченко набрав 19 очок, у Олександра Тищенко 18. Взагалі лава запасних Мавп набрала 32 очка проти 12 Дніпра.

Наступний матч серії команди зіграють 10 квітня о 18:00, на домашньому майданчику   "Черкаські Мавпи-Дніпро", ПС "Будівельник".