“Черкаські Мавпи” не змогли переграти “Хімік” | Черкаські новини — суспільство

“Черкаські Мавпи” 30 вересня відіграли другий матч Суперліги Windrose. На власному паркеті підопічні Максима Міхельсона приймали “Хімік”. Вкрай складний матч для черкащан завершився з рахунком 63:89, пише «Черкаський спорт».

Як і очікувалося, матч із “Хіміком” виявився занадто складним для «Мавп». Южненці з перших секунд відірвалися на відстань 9-ти очок і далі лише нарощували свою перевагу. “Мавпи” не впевнено ввійшли в боротьбу. Їм ніяк не вдавалося налагодити командну взаємодію. Не пішла гра в героя попереднього матчу Родні Первіса.

За першу половину господарі значно більше помилялися, за втратами вони поступалися 9:4. Натомість южненці більше та влучніше атакували. Відтак «Хімік» виграв дві чверті зі старту з загальною перевагою в 13 очок.

Розмочити особистий рахунок набраних очок Первіс зміг лише одним влучанням зі штрафного в середині третьої 10-хвилинки. Періодичні активні дії від Кольченка та Максвелла не мобілізували господарів. Відтак загальна тенденція не змінилася. Хімік продовжив домінувати та виграв і третю чверть.

Заключна 10-хвилинка остаточно позначила перевагу гостей. Ті на її старті продовжили збільшувати перевагу – 7:0. У підсумку «Хімік» впевнено виграв і заключну чверть та весь поєдинок.

Previous post Футбольні функціонери забезпечили юних черкаських футболістів новою екіпіровкою | Черкаські новини — суспільство
Next post У Черкасах оголосили підозру педофілу | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий