Черкаські садочки відвідують майже дві тисячі дітей, серед них є переселенці — Новини Черкасс

toys in kindergarten

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

У місті нині працюють 24 дошкільні заклади. Також у 18 садочках міста відновили прийом дітей ясельного віку до адаптаційних груп, де малеча перебуває до чотирьох годин на день без харчування. Працюють садочки з 8:00 до 17:00, вихованців старших груп тричі на день харчують.

– Режим дня малечі складено із дотриманням методичних рекомендацій Міністерства освіти України про організацію роботи з дітьми під час воєнного стану, – розповіла заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

За її словами, в кожному дошкільному закладі вихователі проводять тематичні бесіди і з дітьми, і з батьками. Працює практичний психолог для психологічного супроводу всіх учасників освітнього процесу.

Водночас Анастасії Чубіна повідомила, що є запит на відкриття інших садочків, тому ще кілька закладів готують до роботи. Про їхнє відкриття повідомлять додатково.

Раніше “18000” писав, що дитсадки нині відвідує восьма частина дітей від кількості тих вихованців, які навчались у дошкільних закладах до повномасштабного вторгнення.

Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю.

Previous post Черкаський підприємець самовільно викопав ставок (ФОТО)
Next post Селяни не пустили московських попів освячувати храм (ВІДЕО)

Добавить комментарий