Черкаські спортсмени вибороли три медалі на зимовому чемпіонаті з триатлону — Новини Черкасс

Про це повідомили на фейсбук-сторінці департаменту освіти та гуманітарної політики.

Зимовий чемпіонат України з триатлону (акватлону) серед юніорів і юніорок, юнаків і дівчат, кадетів і кадеток тривав із 27 до 29 січня у місті Львів.

Серед кадетів на дистанції 300 м плавання – 2000 м біг Іван Животков посів друге місце. Серед юніорів на дистанції 800 м плавання – 5000 м біг третє місце виборов Володимир Шерстов.

Черкаські триатлоністи на чемпіонаті України

Також у Львові на Кубку СК “Три Леви” спортсменка Софія Несват 2012 року народження виборола перемогу на дистанції 100 м плавання – 500 м біг.

Нагадаємо, черкащани вибороли нагороди на чемпіонаті в Нідерландах.

Більше фото- та відеоконтенту – в інстаграмі “18000”

Previous post «Це не просто цифри, це врятовані життя», – Ігор Табурець про розвиток трансплантології на Черкащині — Новини Черкас
Next post Минулого місяця майже 17 тисяч черкащан оформили та отримали біометричні паспорти — Новини Черкасс