Черкаські велосипедисти вибороли нагороди на чемпіонаті України

Черкаські велосипедисти вибороли низку нагород на відкритому чемпіонаті України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці на час серед усіх вікових категорій, третьому етапі Кубку України.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Загалом Черкаську область представляли дванадцять велосипедистів. І вони отримали такі нагороди:

— Віталій Новаковський серед чоловіків став чемпіоном України. Ростислав Царан здобув бронзову медаль.

— Серед юнаків Ярослав Кліменок закінчив гонку на трьому місці.

— Каріна Левченко серед дівчат виборола срібну медаль.

— Серед молодших юнаків Богдан Ліщенко посів перше місце.

— Ганна Позднякова стала чемпіонкою серед молодших дівчат, а Каріна Ліщенко завершила змагання на третій сходинці п`єдесталу.

— На третьому етапі Кубку України Костянтин Рибарук здобув бронзову медаль.

Зауважимо, що чемпіонат відбувався з 29 до 31 жовтня у Харкові. За медалі на чемпіонаті змагались велосипедисти з Донецьку, Кривого Рогу, Чернігова, Полтави, Житомира та Черкас.