Депутати райради проголосували за Програму підтримки військових частин ЗСУ на 2024-2025 роки

Деталі

 

 

Вчора відбулося засідання 27-ї позачергової сесії районної ради VIII скликання.
Як повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко, на сесії були присутні 34 із 53 депутатів району, які розглягули і підтримали 14 питань порядку денного.
За її словами, зокрема, депутати підбили підсумки роботи Черкаської районної державної адміністрації у 2023 році, прозвітувавши перед присутніми.
«2023 рік був ще одним роком нашої стійкості, нашого опору і боротьби. Ми вистояли цей рік, вистояли попередній і вистоїмо наступний, але тільки разом. Пам’ятаймо — ворог великий, сильний і підступний», – наголошує пані Валерія.
Тому, уточнює вона, ми маємо підтримувати наших захисників, допомагати їм як з оснащенням на фронті, так і з реабілітацією. Не забувати про переселенців та всіх, хто постраждав від війни і займатися забезпеченням належних безпекових умов для жителів району шляхом проведення капітальних ремонтів та будівництва нових укриттів, допомогати родинам загиблих Героїв України, віднаходити шляхи збільшення надходжень до місцевих бюджетів, у тому числі і шляхом створення належних умов для релокації підприємств на територію Черкаського району із постраждалих регіонів України, займатися розвитком освіти, культури, медицини та спорту.
«Також дерутати погодили зміни до районних програм та рішень районної ради, проголосували за майнові та кадрові питання. Важливо, що всі присутні одноголосно підтримали Програму підтримки військових частин ЗСУ на 2024-2025 роки. Вдячна за таку позицію. Ми продовжуватимемо боротьбу, тому що віримо в Україну, віримо у свою свободу, віримо у свої родини. Вдячна за таку позицію», – підсумовує голова РВА Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post Балаклеївська книгозбірня перемогла у проєкті «Книжкові гранти для бібліотек»
Next post Творча робота вихованки БМЦ виборола перше місце на всеукраїнській виставці-конкурсі — Новини Черкащіни

Добавить комментарий