Дев’ять підприємців АР Крим сплачують мільйонні податки в рф, їм повідомили про підозру — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

09.02.2024

Повідомили про підозру дев’ятьом українським підприємцям, зареєстрованим на території АР Крим. Їм інкриміновано фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Підозрювані займаються рекреаційним та агропромисловим підприємництвом. Зокрема, мова йде про готельний бізнес, вирощування сільськогосподарської продукції, фармацевтику тощо. Після анексії півострова суб’єкти господарювання переоформили підприємства, де вони є засновниками та співзасновниками, відповідно до вимог законодавства рф. Як керівники підприємств вони провадять свою господарську діяльність з російською федерацією та фінансують країну-агресора під виглядом сплати податків.

Слідство встановило, що загальна сума сплачених податків в рф з 2014 року до 2022 року склала понад 86 мільйонів російських рублів, що становить понад 36 мільйонів гривень.

Ці підприємства активно взаємодіють із державними структурами окупаційної влади на території АР Крим та фактично фінансують війська рф. Наразі в кримінальному провадженні вже арештовано майно та корпоративні права підозрюваних на понад 35 мільйонів гривень.

У разі доведення вини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Читайте також: У Черкасах викрили чергову схему, яка дозволяла уникнути мобілізації

  • tag
  • Крим
  • підозри
  • підприємці
  • податки
Previous post До восьми років позбавлення волі загрожує жителю Черкас, який побив свою співмешканку — Новини Черкас за сьогодні
Next post У Смілі нацгвардійці провели для школярів майстер-клас

Добавить комментарий