Двоє чоловіків стріляли один в одного

Деталі

Останнім часом у нашій області збільшилась кількість ножових та вогнепальних поранень між людьми в алкогольному сп’янінні.
Про це повідомляє Ірина Назарок з обласного центру екстреної медичної допомоги.
За її словами, тільки за попередній тиждень медики екстренки Черкащини п’ять разів виїжджали надавати допомогу особам з ножовими пораненнями та тричі – з вогнепальними. Здебільшого це пацієнти в алкогольному сп’янінні. І така тенденція спостерігається протягом останніх двох місяців.
«Учора у Лебедині, що на Шполянщині, двоє чоловіків після сварки стріляли один в одного. Дві бригади екстренки надавали допомогу обом пацієнтам та госпіталізували їх до лікувальних закладів», – розповідає пані Ірина.

 

І уточнює, виклик про НП надійшов о 18:33. Заявниця повідомила, що двоє чоловіків поранили один одного зі зброї і їм терміново потрібна допомога медиків. За 14 хвилин до місця події прибули дві бригади екстренки.
«Як розповіли самі пацієнти, вони «відпочивали» компанією, зав’язалася сварка між двома чоловіками. Один іншого образив словесно, той накинувся на першого з кулаками. Тоді взяв зброю і ще й вистрелив у нього. Інший теж не залишився в боргу і помстився нападнику, вистреливши у відповідь», – веде далі Ірина Назарок.
Вона каже, що зараз обоє пацієнтів у стабільному стані знаходяться у лікувальних закладах. У 58-річного чоловіка попередньо виявили закриту черепно-мозкову травму, перелом гомілки та вогнепальне поранення нижньої кінцівки. У 43-річного – вогнепальне поранення стегна, статевих органів та нижньої кінцівки. Обидва були у стані алкогольного сп’яніння.
Медики, наголошує Ірина Назарок, нагадують: зброя та спиртне – речі несумісні! Зараз більшість наших громадян перебуває в постійному стресі та напруженні. Але у стані сп’яніння відбувається процес гальмування в центральній нервовій системі і це позначається на її здатності адекватно оцінювати ситуацію та приймати швидкі, виважені та усвідомлені рішення.

scroll back to top

Previous post Наші ліквідували 41 тисячу окупантів: названо нові втрати росіян
Next post Буде хмарно до самого вечора

Добавить комментарий