Із 9 грудня в Україні розширюють перелік професій, для яких вакцинація буде обов’язковою — Новини Черкас за сьогодні

В Україні з 9 грудня набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про розширення переліку професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є обов’язковою.

Про це під час брифінгу нагадав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише «Укрінформ».

“З 9 грудня набуває чинності наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація є обов’язковою. Цього разу мова про: працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів; працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (Укрпошта, Укрзалізниця та інші). Звертаюсь до працівників зазначених професій: не відкладайте все на останній день або тиждень. Зробіть щеплення сьогодні. Це захист вас та ваших рідних”, — сказав Ляшко.

Із 7 листопада почала діяти обов’язкова вакцинація проти COVID-19 для працівників центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої освіти.

Працівники цих установ, які не щепляться проти COVID-19, мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах:

Previous post Черкаські патрульні виявили підроблені документи на автомобіль — Новини Черкасс
Next post Водій напідпитку влетів у зупинку громадського транспорту | Новони Черкащіни — огляд політики

Добавить комментарий