Льотчику з Черкащини, який загинув у повітряному бою, просять присвоїти звання Героя України — Новини Черкащіни


25 вересня 2022, 16:18

Дружина загиблого пілота, майора Євгена Лисенка із Черкащини зареєструвала петицію з проханням присвоїти її чоловіку звання Героя України.


Євген Лисенко загинув у повітряному бою під Житомиром. Він керував винищувачем МіГ-29 і в протистоянні з двома російськими літаками устиг збити один з них, але загинув від ворожих систем ППО, інформує Про все.

— Жителі (свідки бою) переймались та збирали всім селищем підписи, щоб присвоїти звання за героїчний вчинок мого чоловіка. Вже пройшло більше, ніж пів року, мене люди запитують: «Чи отримав посмертно Євген Героя?». Але відповідь — «ні». Мені по сьогоднішній день не зрозуміло, чому держава не признає справжніх Героїв, — зазначає у петиції дружина Євгена.

Майор Євген Лисенко був командиром Севастопольської бригади тактичної авіації ім. Покришкіна. Це одна з двох бригад, що відмовилися переходити на сторону Росії ще в 2014 році, і перебазувалася на Миколаївщину, а згодом на територію Західної України.

Євген родом із села Ротмистрівка Смілянського району Черкаської області. Закінчив Суворовське військове училище, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та одразу потрапив на службу в ЗСУ.

Поховали Євгена 12 березня у рідному селі Ротмистрівка. У нього також залишилися двоє маленьких дітей, віком 3 роки та 1 рік.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Джерело

Previous post Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно канівчанки за незаконне отримання земельної ділянки — Новини Черкащіни
Next post В Умані хасид побив жінку — Новини Черкащіни

Добавить комментарий