Медики екстренки просять захисту від нападів пацієнтів

Деталі

 

Депутати Черкаської обласної ради ухвалили рішення про звернення до Верховної Ради України щодо визначення невідкладним законопроект № 5124 стосовно внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення захисту професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників.
Напади на медиків несуть загрозу їхньому здоров’ю та життю. Співробітники екстренки постійно стикаються з погрозами та образами з боку пацієнтів. Медиків на викликах б’ють, беруть у заручники, вимагають наркотичні анальгетики, розбивають машини. У випадку нападу медик швидкої не може залишити пацієнта, оскільки при наявності скарги з боку хворого, медпрацівника можуть притягнути до кримінальної відповідальності за ненадання допомоги. Багато медиків, відчуваючи свою незахищеність, з часом йдуть із системи охорони здоров’я.
Дякуємо депутатському корпусу Черкаської обласної ради за звернення про визначення законопроекту № 5124 невідкладним та прохання розглянути його за пришвидшеною процедурою. Вдячні за підтримку медиків! Адже будь-які прояви насильства по відношенню до тих, хто рятує життя, – неприпустимі!
Звертаємося до обласних рад усіх регіонів, а також народних депутатів Черкащини і всієї України також підтримати таке рішення! Захистимо медиків разом! – просять працівники КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

scroll back to top

Previous post На Смілянському шосе зіштовхнулися 5 автомобілів, постраждали 4 людей
Next post Депутати проголосували за купівлю автогрейдера у лізинг та виплату зарплати медикам

Добавить комментарий