Ментальний простір для батьків і підлітків вже створено

Деталі

Тренінговий курс для підлітків та батьків стартував на базі Смілянського центру соціальних служб. Фахівці центру у соцмережах закладу зазначили, що пройдено довгий шлях від навчання до початку проєкту із створення ментального простору. Зібрались вже в новому приміщенні закладу.

 

Цикл занять — це унікальна можливість для учасників дізнатися більше про те, як дбати про своє психічне благополуччя, як розпізнавати та подолати стрес, як підтримувати своїх дітей та близьких у складних ситуаціях.
Ментальне здоров’я — це одна з найважливіших складових нашого життя, особливо в умовах війни. На жаль, в нашому суспільстві існує багато міфів та стереотипів, які заважають людям шукати та отримувати допомогу із підтримки. Тренери проєкта хочуть змінити цю ситуацію та підвищити рівень обізнаності і толерантності щодо питань ментального здоров’я.
Це дуже наповнений курс, бо тут можна дізнатись все про ментальне здоров’я і як його підтримувати; навчитися долати стрес, тривогу, депресію та інші психологічні виклики; отримати корисні поради про фізичне здоров’я та харчування; виявити свої сильні сторони та таланти; ставити собі цілі та досягати їх; ефективно спілкуватися та вирішувати конфлікти; будувати довірливі та підтримуючі відносини з батьками, друзями, вчителями та іншими людьми.
Хоча тренінги і стартували та до них ще можуть приєднуватись всі охочі.
Проєкт створений у межах програми UPSHIFT, яку в Черкаській області реалізує ГО «СКЦ Задзеркалля» за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.

scroll back to top

Previous post Викрили працівницю банку, яка привласнила понад 4 мільйони гривень
Next post Балаклеївська громада придбала захисникам квадрокоптери та повербанки

Добавить комментарий