На Черкащину чекає нова хвиля переселенців із Донеччини | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Кабінет міністрів доручив провести обов’язкову евакуацію населення з Донецької області до безпечних районів. Жителів неокупованих територій Донецької області будуть вивозити до 13 областей. 

Йдеться про евакуацію з місць, де тривають постійні бойові дії, знищена інфраструктура, немає опалення і світла, немає можливості доставляти ліки та продукти харчування.

«Евакуацію здійснити у безпечні райони Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей», — йдеться у розпорядженні від 2 серпня, яке опбліковане на Урядовому порталі.

За словами Віцепрем’єрки — міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, повинні виїхати понад 50 тис. дітей та понад 200 тис. дорослих.

Евакуація з Донецької області має кілька причин: найперше й найголовніше – зберегти життя людей. Ще одна важлива причина – взимку в Донецькій області не буде опалення.

Previous post У Черкасах проведуть благодійне тренування з веслування на човнах, щоб назбирати на дрон для військових | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Черкащині чоловік із автомобіля викрав магнітолу та сабвуфер

Добавить комментарий