На Одещині бізнесвумен судитимуть за постачання неякісних консервів для матеріального резерву. ФОТО | Кримінальні новини

17.11.2023 19:00

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно підприємниці з Чорноморська за фактом шахрайства.

Слідством встановлено, що обвинувачена у квітні 2022 року в рамках програми «Про створення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» ввела в оману посадових осіб Чорноморської міськради та поставила продовольчі товари тривалого зберігання неналежної якості, які закупила у невідомого виробника.

Мова йде про поставку 28,8 тис банок консервів м’яса свинини з горохом для роздачі населенню під час надзвичайних ситуацій в регіоні.

Технічні характеристики тушкованої консерви не відповідали вимогам ДСТУ та іншим вимогам у сфері обігу харчових продуктів, зокрема товар не мав відповідного маркування та інформації про «дату виробництва», «дату придатності» та «вміст». У зв’язку з чим продати консерви на внутрішньому ринку України неможливо і вони підлягають утилізації.

Внаслідок таких протиправних дій місцевому бюджету завдано майже 1,3 млн грн збитків, щодо відшкодування якої прокуратурою пред’явлений позов.

За матеріалами Одеської обласної прокуратури

Источник

Previous post На Львівщині засуджено одного з бандитів, які пограбували водійку просто на дорозі | Кримінальні новини
Next post Лучано Спаллетти: «С Северной Македонией мы хорошо отыграли на протяжении всего матча» (18 ноября 2023 г.) — Новости футбола

Добавить комментарий