На підтримку ЗСУ: черкаський художник презентував доброчинну виставку — Новини Черкащіни


27 липня 2022, 23:07

59 картин презентував черкаський художник Павло Солощенко у Художньому музеї. Це четверта персональна виставка митця, утім цього разу її організували з доброчинною метою: кошти від продажу картин передадуть на потреби Збройних Сил України, пише Суспільне.

Автор працює в техніці живопису і графіки. Особливість цієї виставки, за словами художника, в тому, що на ній представлено переважно роботи у техніці «акварель».

Чоловік зображує повсякдення та біблійні мотиви, а також красу природи:

cb4948be18054233

«Для кожного художника дуже дорога природа, просто природа. І я так думаю, що художник має відкрити її для себе, глибше ніж звичайна людина. Я відчув, що я не хочу, щоб картини поверталися до мене, вони повинні послужити людям всім, і звичайно Збройним Силам України».

«На виставці можна придбати твори і кошти будуть перераховані на підтримку ЗСУ. Це дійсно така висока мета від художника», — прокоментувала заступниця директора Черкаського художнього музею Світлана Савісько.

5cbb06d36a15b83d

Відвідувачка виставки Лариса Анісімова не пропускає жодної виставки Павла Солошенка:

«Я знаю Павла не лише як художника, а і як людину. Намагаюся прийти подивитись на всі його виставки. Кожна його картина змушує замислитися про сенс життя, а зараз тим паче. Оскільки кожна хвилина важлива, наступної в нас може взагалі не бути».

Переглянути картини можна буде протягом місяця.

Джерело

Previous post У нашому районі збільшилася кількість переселенців
Next post За позовом прокурора до місцевого бюджету має надійти майже 250 тис. грн — Новини Черкащіни

Добавить комментарий