В Черкасах пробачили депутата за бюджетну саморекламу | Новони Черкащіни — огляд політики

В Черкасах прокурор та суд пробачили депутата міськради за несанкціоновану політичну саморекламу бюджетним коштом.

Про це свідчить ухвала Соснівського суду.

Депутату з фракції «За Майбутнє», директору КП «Черкаситеплокомуненерго» Павлу Карасю інкримінували ч. 2 ст. 159-1 КК України. Максимальне покарання за вказаний злочин передбачає позбавлення волі терміном до двох років.

За даними слідства, підсудний, використовуючи службові повноваження, за кошти комунального підприємства, розмістив політичну агітацію на носіях зовнішньої реклами.

Мова йде про виборчу компанію з місцевих виборів 2020 року. Тоді по місту з’явилися борди соціального характеру з прихованою політичною рекламою. Реклама містила подяку директора комунального підприємства за своєчасно сплачені рахунки та гасло співзвучне з назвою політичної партії від якої він балотувався. Незадовго до початку виборчої компанії підприємство замовило послуги з друку та розміщення реклами на 75 тис. грн.

Під час судового розгляду, сторона захисту подала клопотання про звільнення підсудного від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності.
Представник прокуратури не заперечував проти задоволення клопотання, тому суд ухвалив закрити кримінальне провадження та звільнити підсудного від кримінальної відповідальності.
 

Джерело

Previous post Сховав десять пляшок: на Черкащині водій перевозив підакцизну продукцію (ФОТО)
Next post У Черкасах нагородили переможців міського конкурсу дудл-малюнків — Новини Черкасс

Добавить комментарий