Наші земляки у складі збірної України зіграли у переможному матчі з Шотландією

Деталі

Учора збірна України з футболу провела матч у півфіналі плей-оф відбору на чемпіонат світу. Українці зійшлись проти збірної Шотландії.
Як повідомляють в обласній військовій адміністрації, у складі національної команди виступають двоє черкащан – Артем Довбик та Віталій Миколенко.
Останній вийшов на поле з перших хвилин. А Артем Довбик вийшов на заміну на 78 хвилині матчу. Черкасцю вдалось відзначитись та забити третій м’яч для своєї команди у доданий час арбітром. Зінченко віддав передачу на Довбика, який вийшов один на один і переграв воротаря.
У підсумку збірна України вийшла у фінал плей-оф за вихід на ЧС-2022 з футболу. Українці перемогли збірну Шотландії з рахунком 3:1.

Наступний матч українці проведуть вже 5 червня. Вони зустрінуться зі збірною Уельсу.
Як наголошує Президент України Володимир Зеленський, є миті, коли не треба багато слів! Просто гордість! Просто спасибі, хлопці! Дві години щастя, від якого ми відвикли. Вийшли. Бились. Вистояли. Перемогли. Радість нашим військовим, усій нашій країні. Ми воюємо всі, кожен на своєму фронті, саме за це. За наш синьо-жовтий прапор, за наш герб на серці, за «Ще не вмерла України…», яку не заглушити. Воюємо, б’ємось, вистоїмо, переможемо. Бо українці!