ОНОВЛЕНО: У Черкасах шукають дітей, які викрали іграшок на 5 тисяч гривень | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

фото тематичне

Вчора, 11 травня, троє дітей викрали із магазину іграшок у черкаському ТРЦ «Любава» товару на 5 тисяч гривень. Фотографію з підозрюваними розмістили в соцмережі.

Детальніше про інцидент у коментарі «Про все» розповіла директорка цього магазину Олександра.

Вона говорить, що керівництво поки що не подавало заяву в поліції — сподіваються на силу соціальних мереж та совість батьків.

— Ми намагаємося в нашому магазині створювати комфортні умови для покупців, якими переважно є діти, тому продавці не «нависають» над ними. Хлопці, котрі викрали іграшки, викликали в мене підозру, але від консультації вони відмовилися, а коли продавці відволіклися на інших покупців — викрали іграшки. Датчики на касі не спрацювали, думаю, вони їх зірвали. А перевіряти рюкзаки ми не маємо права. Тому сподіваюся, що батьки впізнають своїх дітей та повернуть товар, — говорить Олександра.

Оновлена інформація: батьки дітей сконтактували з магазином і повернули кошти за викрадені іграшки.

Previous post Вартість квитка з Черкас до Києва зросла
Next post На Черкащині рятувальники витягли чоловіка із заваленого погреба | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий