Підприємець Нарек Казарян: «Такі заходи як Конгрес місцевих рад – свідчення адекватності влади та готовності до діалогу з бізнесом»  — Новини Черкас за сьогодні


в Блоги, Нарек Казарян, Новини

08.02.2024

Конгрес місцевих та регіональних влад – ефективний майданчик для діалогу влади та бізнесу.

Про це заявив підприємець та депутат міської ради від фракції «Черкащани» Нарек Казарян, коментуючи свою участь у заході. При цьому підприємець визнає, що окремі перегини з боку силовиків існують, але в цілому інвестиційний клімат в регіоні – позитивний. 

«До мене було багато запитань – а що нового ти там (ред. – на Конгресі) почув, чи буде щось більше ніж слова, коли будуть конкретні справи. А головний аргумент був такий – хіба ви не так давно не були під прискіпливим «вивченням» правоохоронців, що це, якщо не наїзди на бізнес. 

Моя відповідь така. Так, в Україні є місце несправедливості. В тому ж числі й з боку не завжди адекватних чиновників чи силовиків, які дорвались до влади. Так, такі «наїзди» завжди неприємні. Але… Подібні заходи, як було цього разу та той же інвестиційний форум Черкащини, що був восени – свідчення адекватності влади, готовності до діалогу, до реальної підтримки бізнесу». 

Також на думку підприємця, програма виживання української економіки є спільним завданням як для влади, так і бізнесу.

«Раніше ми говорили державі – нам не потрібна особлива допомога, просто не заважайте. Зараз – війна. Ми всі працюємо на межі. Тут вже не стільки питання про прибутковість, скільки про збереження бізнесу, робочих місць, соціальну відповідальність. Як перед працівниками, так і перед громадою та державою. Так, бізнесу потрібна допомога. Так, є окремі державні програми стимулювання які вже ефективно працюють. Так, мораторій на перевірки під час війни є життєво необхідним. І так, вчорашній захід свідчення того, що бізнес більше чують, ніж не чують».

Previous post В Уманському районі збили три “шахеди”, ще один БпЛА – влучив у закинуту споруду | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Жителів Черкас безкоштовно навчатимуть української мови на шестимісячному курсі — як долучитися?

Добавить комментарий