Пліч-о-пліч: черкаські будівельники вже відновили понад сотню будинків на Херсонщині — Новини Черкас

Черкащина продовжує відбудовувати та підтримувати підшефні села на Херсонщині. Нині більше сотні будинків вже відбудували. Ще на 13 зараз працюють будівельники. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він розповів, роботи тривають у херсонських селах – Іванівці, Новопетрівці та Миколаївці.

– За цей час вони стали для нас більше, ніж підшефними селами, – наголосив Ігор Табурець. – Понівечені окупантами, однак незламні. А тепер ще й утвердились у вірі, що вони в біді – не самі. Наші будівельки  роблять все можливе, щоб встигнути  якомога більше до сильних холодів.

Також тривають відновлювальні роботи у школі в Іванівці.

– Як і обіцяли місцевим жителям, взялись і за неї, – зауважив Ігор Табурець. –  Над  школою росіяни познущались сповна. Уперше приїхавши, на місці колись затишного закладу ми застали руїни: розтрощений місцями дах, вибиті практично всі вікна, посічені стіни. Тепер тут теж працюють наші будівельники.

Принагідно начальник Черкаської ОВА подякував  кожному, хто долучається до проекту «Пліч-о-пліч».

Нагадаємо, у межах національного проекту «Пліч-о-пліч» 15 областей України взялися відновлювати звільнені після окупації села Херсонщини.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело

Previous post Армія рф продовжує наступ одночасно на декількох східних напрямках, — Сирський — Новини Черкасс
Next post Сховав наркотики у штучний камінь: вчора правоохоронці затримали підозрілого чоловіка — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий