“Просили вже 20 років”: черкасці вимагають зробити освітлення та капітальний ремонт вулиці | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Фото тематичне

На сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію з вимогою провести капітальний ремонт вулиці В. Галви та встановити там освітлення.

Автор зазначає, що жителі вулиці вже понад 20 років просили місцеву владу зробити ремонт.

«Просили ми, жителі цієї вулиці, вже більше 20 років. Просили, писали, підписи збирали. Тепер ми просто вимагаємо зробити капітальний ремонт вулиці В’ячеслава Галви включно з якісним освітленням, на відрізку від вулиці Лупиноса до Мазепи (колишня Чайковського). Дощова осінь — не заїдеш до двору, рання весна — не заїдеш до двору. Сильний дощ влітку — заїхати ціла проблема.
І це я мовчу про те, що там ще й пішки треба якось людям ходити! Кілька десятків листів написаних особисто мною ще Одаричу, потім з десяток листів вже Анатолію Бондаренку, а у відповідь тиша», — йдеться в петиції.

Previous post Вибух на підприємстві у Черкасах: загинули виробничий директор і підсобний працівник, – Держпраці | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Завтра на Черкащині синоптики прогнозують невеликі дощі

Добавить комментарий