СБУ взяла 4-х проросійських пропагандистів у Черкаському районі

Деталі

 

 

СБУ припинила діяльність 4-х проросійських пропагандистів у Черкаському районі.
Про це повідомляють в обласному управлінні СБУ.
«За даними досудового слідства, троє чоловіків відкрито пропагували прокремлівські погляди та підтримували збройну агресію рф. Вони героїзували російських загарбників та захоплювалися так званими «досягненнями» росармії. Натомість, українських захисників називали «бадерва», «укропи», «предані нацики» та «фашисти»», – розповідають у спецслужбі.

 

Також, уточнюють, любителі руського міра відкрито підтримували окупацію міст України, а агресію рф вважали виключно визвольною «військовою спецоперацією».
Крім того, встановлено, що пропагандисти-радіоаматорами зібрали 3 радіостанції військового зразка та в подальшому, ймовірно, планували перехоплювати хвилі ЗСУ і збирати дані про дислокацію військових частин на території регіону.
Співробітники СБУ попередили передачу даних ворогу та вилучили радіообладнання.
«Кремлівська пропагандистка розповсюджувала відео із закликами повідомляти всім про те, що насправді окупанти не стріляють по мирних містах, вони їх звільняють. Окрім того жінка зазначала, що факти звірств та знищення мирного населення військовими рф – це перебільшення та спотворення подій повномасштабного вторгнення росії в Україну», — говорять в СБУ в Черкаській області.
Наразі за викритими фактами слідчі СБУ повідомили 4-м пропагандистам про підозри за ч. 1 та ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

scroll back to top

Previous post Смілянський дітей запрошують на безкоштовні заняття в «Літню школу 2022»
Next post В області будують завод з виробництва круп

Добавить комментарий