Смілянські легкоатлети виграли «Кубок Білої пантери» та здобули медалі всеукраїнських змагань

Деталі

У Києві відбулися престижні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Кубок Білої пантери» на призи заслуженого майстра спорту Ольги Саладухи. Сама Ольга є багаторазовою Чемпіонкою Європи, зараз є депутатом Верховної Ради України, тож змагання були організовані на дуже високому рівні, було багато поважних гостей та впливових спортсменів.
Боротися за «Кубок Білої пантери» з’їхалися 225 учасників з усієї України.
Черкаську область представляли спортсмени обласної федерації легкої атлетики. Серед кращих були і наші сміляни, вихованці досвідченої смілянської тренерки Катерини Чернявської (ДЮСШ «Олімп»).
У змаганнях із стрибків у довжину серед юнаків (U-14) — 3 місце посів Дмитро Горбівненко із смілянської школи №11 (результат 4.74 м) — тренер: Чернявська К.М.
Серед дівчат (U-16) у потрійному стрибку 3 місце виборола Олександра Трошина із школи№10(результат 10.35 м); тренер: Чернявська К.М.
Вітаємо наших спортсменів і тренера з успішним виступом! Бажаємо ще кращих результатів!
Як розповіла Катерина Чернявська для сайту Сміла.ua, дітям було дуже цікаво і корисно взяти участь у таких масштабних змаганнях. За свої здобутки всі спортсмени отримали цінні призи, а після церемонії нагородження був чудовий концерт.
Тож і інші вихованці ДЮСШ будуть краще старатися й тренуватися, щоб також потрапити на великі змагання.
Катерина повідомила, що наразі юні смілянські спортсмени готуються до Чемпіонатів України з легкої атлетики. Перший відбудеться 18 лютого у Києві, потім буде у березні в Одесі.
Катерина Чернявська зазначила, що завдяки піклуванню влади, спортсмени мають новий манеж, там тепло і зручно тренуватися, до неї у секцію зараз приходить багато діток. Серед них є талановиті учні. Тож якщо молодь не лінуватиметься, не пропускатиме тренування, буде дисциплінованою й активною – з них можна буде виростити нову плеяду перспективних спортсменів.