Студенти із Черкащини – на п’єдесталі Європейських університетських ігор | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Збірна УДПУ з футболу

Черкаські спортсмени у складі збірної команди України успішно виступили на Європейських університетських іграх, які проходили у польському Лодзі. У змаганнях взяли участь 5000 студентів із 400 університетів із 40 країн Європи.

Україна була представлена 230 студентами, які презентували 41 університет України у 16 видах спорту: баскетбол 3х3, баскетбол, бадмінтон, пляжний гандбол, пляжний волейбол, шахи, футбол, футзал, гандбол, дзюдо, карате, кікбоксинг, тхеквондо ВТФ, теніс настільний, волейбол, водне поло.

За результатами змагань студентська збірна Україна виборола 62 медалі: 19 золотих, 25 срібних та 18 бронзових медалей і посіла: 2 місце у загальному медальному заліку і 3 місце за кількістю золотих медалей.

Віталій Бойко

Жіноча збірна команда з футболу Уманського державного педагогічного університету завоювала ІІ місце (тренер – Володимир Щербина). Також «срібло» з кікбоксингу виборов студент ЧНУ ім. Б. Хмельницького Іван Осіян (тренер – Сергій Тутик). Студентка ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Маргарита Юрасова брала участь у складі збірної команди з футзалу Харківського НЕУ імені Симона Кузнеця. Команда стала другою в Лодзі. У складі команди Київського ДТЕУ виступав черкаський вихованець футболу Віталій Бойко. Його команда також стала „срібною“.

Іван Осіян

За повідомленням Черкаського обласного відділення (філія) КФВС МОН України

Previous post Дощі та спека: на Черкащині прогнозують нестійку погоду | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Шполянщині прокуратура через суд повертатиме земельні ділянки, отримані злочинним шляхом | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий