Треба платити і погасити заборгованість: договір черкащан із “Новою якість” суд визнав законним | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Майже чотири роки міська влада закликала черкасців не платити за великогабаритні та ремонтні відходи. Та кілька днів тому Верховний Суд України поставив крапку в цьому питанні: платити та погасити заборгованість. Після майже 4 років судової тяганини договір укотре визнали законним та чинним.

Про це на сторінці у фейсбуці повідомив адвокат групи компаній «Нова якість» Максим Підгорний.

«Верховний Суд залишив без змін рішення апеляції, яке скасувало незаконне рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради про односторонню відмову від договору», – написав Підгорний.

Тепер за платіжки, які весь цей час отримували містяни від ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість “Благоустрій”», доведеться сплатити. У компанії просять зробити це упродовж місяця. Якщо ж ви маєте потребу в реструктуризації боргу – радять звертатися в абонвідділ «Нової якості». Із боржників, які не погасять наявну заборгованість, уже з липня її стягуватимуть у судовому порядку.

У компанії додають: упорядкування майданчиків для збору сміття – питання досі відкрите. Привести їх до ладу можна лише у співпраці та за сприяння міської влади. Для цього вона має визначити законні межі місць збору відходів.

Аби частково вирішити це питання та «розвантажити» наявні майданчики, ТОВ «Нова якість “Благоустрій”» уже два роки з власної ініціативи надає безкоштовно послугу з адресного вивозу негабариту. Раз на рік її може замовити кожен черкасець, який не має заборгованості перед компанією. Негабаритні чи будівельні відходи заберуть просто від вашого будинку. Для цього достатньо залишити заявку на вивіз, узгодити дату, час та об’єм із фахівцями нашого транспортного відділу.

Previous post Вісім потерпілих, серед них – дитина: у Черкасах “Лексус” не розминувся з маршруткою (ФОТО) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Платники податків Черкащини сплатили до бюджетів 9,8 млрд грн

Добавить комментарий