В області арештували 4 гелікоптери та 2 літаки кримських підприємців, які працювали на росію

Деталі

 

 

В області арештували 4 гелікоптери та 2 літаки кримських підприємців, причетних до фінансування збройної агресії рф.
Як повідомляють в обласній прокуратурі, мова йде про 4 повітряні судна Мі-2 (МіІ-2) та 2 літаки АН-2 (Antonov-2).
Нагадаємо, у лютому 2024 року повідомлено про підозру 9-м українським підприємцям, зареєстрованим на території АР Крим. Вони займаються рекреаційним та агропромисловим підприємництвом.
«У рамках кримінального провадження встановлено, що у власності товариства з обмеженою відповідальністю, де підозрювані є засновниками та кінцевими бенефіціарами, перебуває ряд об’єктів рухомого майна. метою блокування рухомих активів та запобігання їх перереєстрації на підставних осіб для уникнення подальшої конфіскації майна за клопотанням прокурора накладено арешт на гелікоптери та літаки, що належать товариству», – розповідають у прокуратурі області.
І додають, також арештовано майно та корпоративні права підприємців на понад 35 млн грн. Підозрюваним інкриміновано фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).
Слідство встановило, що після анексії півострова ці суб’єкти господарювання переоформили підприємства відповідно до вимог російського законодавства рф. Наразі вони провадять свою господарську діяльність з рф і сплачують податки, фінансуючи країну-агресора.

scroll back to top

Previous post У Смілі створюють сприятливі умови для забезпечення безпеки й захисту дітей
Next post Балаклеївська книгозбірня перемогла у проєкті «Книжкові гранти для бібліотек»

Добавить комментарий